| Dalies numeris | 961246-6804-AR | Gamintojas | 3M |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN HEADER VERT DUAL 46POS GOLD | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 5744 pcs | Duomenų lapas | 961246-6804-AR.pdf |
| Įtampos įvertinimas | - | Nutraukimas | Solder |
| Stilius | Board to Board | Skrudinimas | Unshrouded |
| Serija | 961 | Atstumas tarp eilučių - poravimosi | 0.100" (2.54mm) |
| Pikis - poravimas | 0.100" (2.54mm) | Pakuotė | Bulk |
| Bendrasis kontaktinis ilgis | 0.496" (12.60mm) | Kiti vardai | 3M156266-46 961246-6804-AR-ND DE500043018 ZZ150354001 |
| Darbinė temperatūra | -25°C ~ 105°C | Eilučių skaičius | 2 |
| Pakrautų pozicijų skaičius | All | Pozicijų skaičius | 46 |
| Montavimo tipas | Through Hole | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 | Mating Stacking Heights | - |
| Izoliacijos aukštis | 0.098" (2.50mm) | Izoliacijos spalva | Black |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | funkcijos | - |
| Tvirtinimo tipas | Push-Pull | Išsamus aprašymas | Connector Header Through Hole 46 position 0.100" (2.54mm) |
| Dabartinis įvertinimas | 2A | Susisiekimo tipas | Male Pin |
| Kontaktinė forma | Square | Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |
| Susisiekimo trukmė - pranešimas | 0.130" (3.30mm) | Kontaktinis ilgis - poravimas | 0.268" (6.80mm) |