960122-7102-AR
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 960122-7102-AR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET SGL R/A 22POS GOLD
Duomenų lapai: 960122-7102-AR.pdf
  • Pranešimas
960122-7102-AR specifikacijos
Dalies numeris 960122-7102-AR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET SGL R/A 22POS GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4512 pcs Duomenų lapas 960122-7102-AR.pdf
Įtampos įvertinimas 1000VDC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija 960
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai DE500056812
ZZ150353029
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 22
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Thermoplastic
Izoliacijos aukštis 0.126" (3.20mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Dabartinis įvertinimas 2A Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.130" (3.30mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Flash Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
960123-6303-AR
960123-6303-AR
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN SOCKET SGL VERT 23POS GOLD
Sandelyje: 4901 pcs
parsisiųsti: 960123-6303-AR.pdf
RFQ
960123-8100-AR-TP
960123-8100-AR-TP
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN SOCKET 23POS SGL BRDMNT SMD