960118-6202-AR
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 960118-6202-AR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET SGL VERT 18POS GOLD
Duomenų lapai: 960118-6202-AR.pdf
  • Pranešimas
960118-6202-AR specifikacijos
Dalies numeris 960118-6202-AR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET SGL VERT 18POS GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5204 pcs Duomenų lapas 960118-6202-AR.pdf
Įtampos įvertinimas 1000VDC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija 960
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai DE500056093
ZZ150353007
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Thermoplastic
Izoliacijos aukštis 0.280" (7.10mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Dabartinis įvertinimas 2A Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)