953112-2000-AR-PT
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 953112-2000-AR-PT
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 12POS 2MM VERT SMD
Duomenų lapai: 1.953112-2000-AR-PT.pdf2.953112-2000-AR-PT.pdf
  • Pranešimas
953112-2000-AR-PT specifikacijos
Dalies numeris 953112-2000-AR-PT Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 12POS 2MM VERT SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4587 pcs Duomenų lapas 1.953112-2000-AR-PT.pdf2.953112-2000-AR-PT.pdf
Įtampos įvertinimas 1000VDC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija 953
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai 0 00 51111 04500 8
DE500034454
S0 00 51111 04500 8
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Thermoplastic
Izoliacijos aukštis 0.169" (4.30mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Pick and Place
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 12 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Female Socket