951402-9061106-AR
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 951402-9061106-AR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HDR STR STACK 2POS 2MM T/H
Duomenų lapai: 951402-9061106-AR.pdf
  • Pranešimas
951402-9061106-AR specifikacijos
Dalies numeris 951402-9061106-AR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HDR STR STACK 2POS 2MM T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4266 pcs Duomenų lapas 951402-9061106-AR.pdf
Nutraukimas Solder Serija 951
Eilučių tarpas - Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 0 00 51111 04054 6
DE500024737
S0 00 51111 04054 6
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis - uodega 0.110" (2.800mm) Ilgis - kamino aukštis 0.201" (5.100mm)
Ilgis - pranešimas (poravimas) 0.232" (5.900mm) Ilgis - bendra pin 0.543" (13.800mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 2 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole