951108-7722-AR
3M3M
951108-7722-AR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 951108-7722-AR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER 8POS 2MM R/A SOLDER
Duomenų lapai: 1.951108-7722-AR.pdf2.951108-7722-AR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
951108-7722-AR specifikacijos
Dalies numeris 951108-7722-AR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER 8POS 2MM R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99324 pcs Duomenų lapas 1.951108-7722-AR.pdf2.951108-7722-AR.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija 951 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 0 00 51111 06230 2
3M156873-08
951108-7722-AR-ND
DE500001859
S0 00 51111 06230 2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 8
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Thermoplastic
Izoliacijos aukštis 0.079" (2.00mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 8 position 0.079" (2.00mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.110" (2.79mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.305" (7.75mm)