950539-6102-AR
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 950539-6102-AR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 39POS 2MM VERT PCB
Duomenų lapai: 950539-6102-AR.pdf
  • Pranešimas
950539-6102-AR specifikacijos
Dalies numeris 950539-6102-AR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 39POS 2MM VERT PCB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4910 pcs Duomenų lapas 950539-6102-AR.pdf
Įtampos įvertinimas 1000V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija 950
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai 0 00 51111 06165 7
DE500027763
S0 00 51111 06165 7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 39
Izoliacijos aukštis 0.169" (4.30mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 39 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.098" (2.50mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Flash Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
950536-6102-AR
950536-6102-AR
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN SOCKET 36POS 2MM VERT T/H