950527-6102-AR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 950527-6102-AR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 27POS 2MM VERT PCB
Duomenų lapai: 950527-6102-AR.pdf
  • Pranešimas
950527-6102-AR specifikacijos
Dalies numeris 950527-6102-AR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 27POS 2MM VERT PCB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4592 pcs Duomenų lapas 950527-6102-AR.pdf
Įtampos įvertinimas 1000V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija 950
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai 0 00 51111 06153 4
DE500027649
S0 00 51111 06153 4
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 27
Izoliacijos aukštis 0.169" (4.30mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 27 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.098" (2.50mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Flash Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
950526-5002-AR
950526-5002-AR
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN SOCKET 26POS 2MM R/A PCB
Sandelyje: 5764 pcs
parsisiųsti: 950526-5002-AR.pdf
RFQ
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN SOCKET 27POS 2MM R/A PCB
Sandelyje: 4315 pcs
parsisiųsti: 950527-5002-AR.pdf
RFQ
950529
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: BOX STEEL 9.84"L X 15.75"W
Sandelyje: 200 pcs
parsisiųsti:
950528
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: BOX STEEL 6.3"L X 14.96"W
Sandelyje: 214 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN SOCKET 25POS 2MM VERT PCB