950452-6102-AR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 950452-6102-AR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 52POS 2MM VERT PCB
Duomenų lapai: 950452-6102-AR.pdf
  • Pranešimas
950452-6102-AR specifikacijos
Dalies numeris 950452-6102-AR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 52POS 2MM VERT PCB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6032 pcs Duomenų lapas 950452-6102-AR.pdf
Įtampos įvertinimas 1000V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija 950
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm) Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai 0 00 51111 06113 8
DE500027243
S0 00 51111 06113 8
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 52
Izoliacijos aukštis 0.169" (4.30mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 52 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.106" (2.69mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)