950426-6102-AR
3M3M
950426-6102-AR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 950426-6102-AR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 26POS 2MM VERT T/H
Duomenų lapai: 950426-6102-AR.pdf
  • Pranešimas
950426-6102-AR specifikacijos
Dalies numeris 950426-6102-AR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 26POS 2MM VERT T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4050 pcs Duomenų lapas 950426-6102-AR.pdf
Įtampos įvertinimas 1000V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija 950
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm) Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai 3M9148
9504266102AR
DE500027110
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Thermoplastic
Izoliacijos aukštis 0.169" (4.30mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.106" (2.69mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)