950412-8200-AR-TP
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 950412-8200-AR-TP
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 12POS 2MM R/A SMD
Duomenų lapai: 950412-8200-AR-TP.pdf
  • Pranešimas
950412-8200-AR-TP specifikacijos
Dalies numeris 950412-8200-AR-TP Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 12POS 2MM R/A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5049 pcs Duomenų lapas 950412-8200-AR-TP.pdf
Įtampos įvertinimas 1000VDC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija 950
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm) Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai 04046719182770
9504128200ARTP
DE500036038
S04046719182770
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Thermoplastic
Izoliacijos aukštis 0.193" (4.90mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Female Socket