929834-03-21-RK
3M3M
929834-03-21-RK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 929834-03-21-RK
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS
Duomenų lapai: 1.929834-03-21-RK.pdf2.929834-03-21-RK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
929834-03-21-RK specifikacijos
Dalies numeris 929834-03-21-RK Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81743 pcs Duomenų lapas 1.929834-03-21-RK.pdf2.929834-03-21-RK.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija 929 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk