929705-06-22-EU
3M3M
929705-06-22-EU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 929705-06-22-EU
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER 22POS STR .100" GOLD
Duomenų lapai: 929705-06-22-EU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
929705-06-22-EU specifikacijos
Dalies numeris 929705-06-22-EU Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER 22POS STR .100" GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16496 pcs Duomenų lapas 929705-06-22-EU.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Įveskite atributus -
Nutraukimas Solder Stilius Board to Board
Krovimo kryptis Male Pin Skrudinimas 0.100" (2.54mm)
"Shield" nutraukimas Square Serija 929
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Unshrouded RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis - Pikis - jungtis -
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.710" (18.03mm) Kiti vardai 00076308062736
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 22 Kontaktų skaičius 10µin (0.25µm)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Medžiaga - izoliacija All
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Gamintojo kodas 929705-06-22-EU
Ilgis - pranešimas (poravimas) - Izoliacinė medžiaga Gold
Izoliacijos aukštis 1.128" (28.65mm) funkcijos -
Išplėstas aprašymas 22 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold apibūdinimas CONN HEADER 22POS STR .100" GOLD
Dabartinis įvertinimas 2.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas -
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.318" (8.08mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -
Susisiekite su Finish - paštu 10µin (0.25µm) Susisiekite su Finish - poravimosi 0.100" (2.54mm)