929705-01-19-EU
3M3M
929705-01-19-EU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 929705-01-19-EU
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER 19POS STR .100" GOLD
Duomenų lapai: 1.929705-01-19-EU.pdf2.929705-01-19-EU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
929705-01-19-EU specifikacijos
Dalies numeris 929705-01-19-EU Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER 19POS STR .100" GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91527 pcs Duomenų lapas 1.929705-01-19-EU.pdf2.929705-01-19-EU.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija 929 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.528" (13.42mm) Kiti vardai 00076308053109
3M156851-19
929705-01-19-EU-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 19 position 0.100" (2.54mm)
Dabartinis įvertinimas 2.5A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.110" (2.79mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.318" (8.08mm)