929705-01-13-EU
3M3M
929705-01-13-EU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 929705-01-13-EU
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER 13POS STR .100" GOLD
Duomenų lapai: 1.929705-01-13-EU.pdf2.929705-01-13-EU.pdf
  • Pranešimas
929705-01-13-EU specifikacijos
Dalies numeris 929705-01-13-EU Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER 13POS STR .100" GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73883 pcs Duomenų lapas 1.929705-01-13-EU.pdf2.929705-01-13-EU.pdf
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.528" (13.42mm) Kiti vardai 00076308040369
3M156851-13
929705-01-13-EU-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 13
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 13 position 0.100" (2.54mm)
Dabartinis įvertinimas 2.5A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.110" (2.79mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.318" (8.08mm)