929550-01-07-EU
3M3M
929550-01-07-EU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 929550-01-07-EU
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER .100 SNGL R/A 7POS
Duomenų lapai: 1.929550-01-07-EU.pdf2.929550-01-07-EU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
929550-01-07-EU specifikacijos
Dalies numeris 929550-01-07-EU Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER .100 SNGL R/A 7POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57359 pcs Duomenų lapas 1.929550-01-07-EU.pdf2.929550-01-07-EU.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija 929 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 929550E-01-07
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 7
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Izoliacijos aukštis 0.110" (2.79mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 7 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 2.5A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.130" (3.30mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.295" (7.49mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 10.0µin (0.25µm)