926581-01-29-EU
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 926581-01-29-EU
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER 29POS .100" GOLD
Duomenų lapai: 926581-01-29-EU.pdf
  • Pranešimas
926581-01-29-EU specifikacijos
Dalies numeris 926581-01-29-EU Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER 29POS .100" GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5707 pcs Duomenų lapas 926581-01-29-EU.pdf
Nutraukimas Solder Serija 929
Eilučių tarpas - Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00076308064686
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 29
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis - uodega 0.465" (11.800mm) Ilgis - kamino aukštis 0.400" (10.160mm)
Ilgis - pranešimas (poravimas) 0.100" (2.540mm) Ilgis - bendra pin 0.965" (24.500mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 29 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole