926581-01-22-EU
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 926581-01-22-EU
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER 22POS .100" GOLD
Duomenų lapai: 926581-01-22-EU.pdf
  • Pranešimas
926581-01-22-EU specifikacijos
Dalies numeris 926581-01-22-EU Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER 22POS .100" GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4510 pcs Duomenų lapas 926581-01-22-EU.pdf
Nutraukimas Solder Serija 929
Eilučių tarpas - Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00076308064617
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 22
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis - uodega 0.465" (11.800mm) Ilgis - kamino aukštis 0.400" (10.160mm)
Ilgis - pranešimas (poravimas) 0.100" (2.540mm) Ilgis - bendra pin 0.965" (24.500mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 22 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole