8R37-N001
3M3M
8R37-N001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8R37-N001
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Duomenų lapai: 8R37-N001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8R37-N001 specifikacijos
Dalies numeris 8R37-N001 Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53831 pcs Duomenų lapas 8R37-N001.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 250V
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel Serija 8000
Pakuotė Tray Kiti vardai 00051115598098
3M10611
8R37N001
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Thermoplastic Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos - Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal