8979-OLIVE-48MMX54.8M
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8979-OLIVE-48MMX54.8M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT PERFORMANCE 48MMX54.8M
Duomenų lapai: 8979-OLIVE-48MMX54.8M.pdf
  • Pranešimas
8979-OLIVE-48MMX54.8M specifikacijos
Dalies numeris 8979-OLIVE-48MMX54.8M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 5314 pcs Duomenų lapas 8979-OLIVE-48MMX54.8M.pdf
Storis - atraminis, vežėjas - Storis 0.0126" (12.6 mils, 0.320mm)
Terminis varža Polyethylene Film Juostos plotis - maks -
Juostos tipas 200°F (93°C) Tape Included Duct Cloth
Ekranavimas 180' (55.0m) 60 yds Serija 8979
Sraigtinis dydis Rubber RoHS statusas Roll
Kiti vardai 00048011539164
Medžiagos storis 1.89" (48.00mm)