8919-12MMX55M
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8919-12MMX55M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE FILAMENT 12MM X 55M CLEAR
Duomenų lapai: 8919-12MMX55M.pdf
  • Pranešimas
8919-12MMX55M specifikacijos
Dalies numeris 8919-12MMX55M Gamintojas 3M
apibūdinimas TAPE FILAMENT 12MM X 55M CLEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5975 pcs Duomenų lapas 8919-12MMX55M.pdf
Storis - atraminis, vežėjas - Storis 0.0070" (7.0 mils, 0.178mm)
Terminis varža Scotchpar™ film Juostos plotis - maks -
Juostos tipas - Tape Included Filament
Ekranavimas 180' (55.0m) 60 yds Serija Scotch® 8919
Sraigtinis dydis Pressure Sensitive Adhesive (PSA) RoHS statusas Roll
Kiti vardai 00021200398742
Medžiagos storis 0.47" (12.00mm)
Gamintojo kodas 8919-12MMX55M apibūdinimas TAPE FILAMENT 12MM X 55M CLEAR
Spalva Clear Kabelio tipas General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: HOOK-UP STRND 20AWG BLUE 1000'
Sandelyje: 193 pcs
parsisiųsti: 8919 0131000.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PC PIN
Sandelyje: 109774 pcs
parsisiųsti: 8919-0-00-15-00-00-03-0.pdf
RFQ
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: EGW,SCF
Sandelyje: 57783 pcs
parsisiųsti:
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PC PIN
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 5000'
Sandelyje: 56 pcs
apibūdinimas: HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 1000'
Sandelyje: 197 pcs
apibūdinimas: HOOK-UP STRND 20AWG BLUE 5000'
Sandelyje: 56 pcs
8919-18MMX55M
8919-18MMX55M
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE FILAMENT 18MM X 55M CLEAR
parsisiųsti: 8919-18MMX55M.pdf
apibūdinimas: HOOK-UP STRND 20AWG BLUE 100'
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus