8916V-CLEAR-36MMX55M
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8916V-CLEAR-36MMX55M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas FILAMENT TAPE 8916V CLEAR
Duomenų lapai: 8916V-CLEAR-36MMX55M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8916V-CLEAR-36MMX55M specifikacijos
Dalies numeris 8916V-CLEAR-36MMX55M Gamintojas 3M
apibūdinimas FILAMENT TAPE 8916V CLEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6594 pcs Duomenų lapas 8916V-CLEAR-36MMX55M.pdf
Plotis 1.42" (36.00mm) Naudojimas Bonding
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm) Temperatūros diapazonas -
Juostos tipas Filament Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija Scotch® 8916V