81M-156-P-A
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 81M-156-P-A
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN TERM PIN 18-22AWG CRIMP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
81M-156-P-A specifikacijos
Dalies numeris 81M-156-P-A Gamintojas 3M
Galimas kiekis 296852 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 18-22 AWG Nutraukimas Crimp
Terminalo tipas Male, Pin (Plug) Serija -
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00051138980931
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija Vinyl
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis - bendras 0.850" (21.59mm)
Ilgis - barelis 0.190" (4.83mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacijos skersmuo 0.145" (3.68mm) Izoliacija Non-Mating End Insulated
funkcijos Butted Seam Skersmuo - barelis 0.156" (3.96mm)