71F-187-20
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71F-187-20
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Duomenų lapai: 71F-187-20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
71F-187-20 specifikacijos
Dalies numeris 71F-187-20 Gamintojas 3M
Galimas kiekis 966311 pcs Duomenų lapas 71F-187-20.pdf
Vielos matuoklis 18-22 AWG Nutraukimas Crimp
Terminalo tipas Standard Skirtuko plotis 0.187" (4.75mm)
Tabo storis 0.020" (0.51mm) Skirtuko ilgis -
Serija - Pakuotė Bulk
Kiti vardai 00054007301295
3M156152
71F-187-20-ND
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis - bendras 0.580" (14.73mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacijos skersmuo - Izoliacija Non-Insulated
Lytis Female funkcijos Butted Seam
Išsamus aprašymas 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated Kontaktinė medžiaga Brass