710-BLACK-24"X30'
3M3M
710-BLACK-24
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 710-BLACK-24"X30'
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE COARSE TREAD BLK 24"X 10YDS
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 132 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 132 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
710-BLACK-24"X30' specifikacijos
Dalies numeris 710-BLACK-24"X30' Gamintojas 3M
Galimas kiekis 132 pcs Duomenų lapas
Plotis 24.00" (609.60mm) Naudojimas Slip Resistance
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis - Temperatūros diapazonas -
Juostos tipas Coarse Tread Tinkamumo laikas pradėti -
Tinkamumo laikas - Serija Safety-Walk™ 700
Pakuotė Roll Kiti vardai 00048011347349
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 30' (9.1m) 10 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva Black
Atsarginis, vežėjas - Klijai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
710-BLACK-4
710-BLACK-4"X30'
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE COARSE TREAD BLK 4"X 10YDS
Sandelyje: 928 pcs
parsisiųsti:
RFQ
710/10
710/10
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN WIRE PIN TERM 18AWG
Sandelyje: 5078 pcs
parsisiųsti: 710/10.pdf
RFQ
710-BLACK-12
710-BLACK-12"X30'
apibūdinimas: TAPE COARSE TREAD BLK 12"X 10YDS
Sandelyje: 366 pcs
parsisiųsti:
Gamintojai: CNC Tech
apibūdinimas: KEYBOARD EXTENSION CABLE
Sandelyje: 5287 pcs
apibūdinimas: CONN WIRE PIN TERM 8AWG
parsisiųsti: 710/100.pdf
Gamintojai: CNC Tech
apibūdinimas: IEEE 1284 EXTENSION CABLE
apibūdinimas: CONN WIRE PIN TERM 14AWG
apibūdinimas: CONN WIRE PIN TERM 20AWG
710-BLACK-6
710-BLACK-6"X30'
apibūdinimas: TAPE COARSE TREAD BLK 6"X 10YDS
Sandelyje: 521 pcs
710-BLACK-18
710-BLACK-18"X30'
apibūdinimas: TAPE COARSE TREAD BLK 18"X 10YDS
Sandelyje: 279 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus