690-BLACK-24MMX66M
3M3M
690-BLACK-24MMX66M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 690-BLACK-24MMX66M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE FILM BLACK 15/16"X 72YDS
Duomenų lapai: 690-BLACK-24MMX66M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
72 pcs
  • Pranešimas
690-BLACK-24MMX66M specifikacijos
Dalies numeris 690-BLACK-24MMX66M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 8117 pcs Duomenų lapas 690-BLACK-24MMX66M.pdf
Plotis 0.94" (24.00mm) 15/16" Naudojimas Color Coding, Protecting, Sealing, Wrapping
Storis - atraminis, vežėjas 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm) Storis - lipnus 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
Storis 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm) Temperatūros diapazonas -