5830-WHITE-25"X45"
3M3M
5830-WHITE-25
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5830-WHITE-25"X45"
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas MAT CLEAN WALK 25"X45" UNFRAMED
Duomenų lapai: 1.5830-WHITE-25"X45".pdf2.5830-WHITE-25"X45".pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 313 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 313 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5830-WHITE-25"X45" specifikacijos
Dalies numeris 5830-WHITE-25"X45" Gamintojas 3M
Galimas kiekis 313 pcs Duomenų lapas 1.5830-WHITE-25"X45".pdf2.5830-WHITE-25"X45".pdf
Specifikacijos 25" x 45", 30 Clear Sheets, White Backing Serija 5830
Kiti vardai 0 00 21200 55730 9
3M6427
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Naudoti su / susijusiais produktais - Priedų tipas Clean-Walk Mat
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: TOOL HDI ALIGNMENT 6ROW 135POS
Sandelyje: 29 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: LGH 1/2 L SGL END LEAD ASY
Sandelyje: 1284 pcs
parsisiųsti: 5830613-1.pdf
RFQ
583-G957-J1M1-M6S0TN-30A
583-G957-J1M1-M6S0TN-30A
Gamintojai: E-T-A
apibūdinimas: CIRC BRKR THRM
Sandelyje: 135 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: LGH-1L PLUG TO CBL 16AWG 36.38"
Sandelyje: 740 pcs
parsisiųsti: 5830637-5.pdf
apibūdinimas: TOOL DIE SET FLAG 22-18AWG
Sandelyje: 36 pcs
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: ACS 250V CAP 583 SERIES
Sandelyje: 5147 pcs
583-L533-J1M1-B2S0X-5A
583-L533-J1M1-B2S0X-5A
Gamintojai: E-T-A
apibūdinimas: CIR BRKR THRM 5A 200VAC 28VDC
5830-0
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: CLIP MAXIGRAB FLEXIBLE D-I-Y BLK
5830-WHITE-18
5830-WHITE-18"X36"
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: MAT CLEAN WALK 18'X36" UNFRAMED
Sandelyje: 500 pcs
parsisiųsti: 5830-WHITE-18"X36".pdf
5830-2
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: CLIP MAXIGRAB FLEXIBLE D-I-Y RED
apibūdinimas: LGH 1/2 SGL MLD END
Sandelyje: 640 pcs
apibūdinimas: CLIP MAXIGRAB FLEX DIY 1BLK/RED
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus