5-9495MP-1.5
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5-9495MP-1.5
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DBL COAT CLR 1 1/2" DIA 5PK
Duomenų lapai: 5-9495MP-1.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5-9495MP-1.5 specifikacijos
Dalies numeris 5-9495MP-1.5 Gamintojas 3M
Galimas kiekis 6880 pcs Duomenų lapas 5-9495MP-1.5.pdf
Plotis 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia Naudojimas Bonding
Storis - atraminis, vežėjas 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) Storis - lipnus 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm)