5-4929-1.5S
3M3M
5-4929-1.5S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5-4929-1.5S
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DBL COATED 1 1/2"X 1.5" 5PK
Duomenų lapai: 1.5-4929-1.5S.pdf2.5-4929-1.5S.pdf3.5-4929-1.5S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
5-4929-1.5S specifikacijos
Dalies numeris 5-4929-1.5S Gamintojas 3M
apibūdinimas TAPE DBL COATED 1 1/2"X 1.5" 5PK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11971 pcs Duomenų lapas 1.5-4929-1.5S.pdf2.5-4929-1.5S.pdf3.5-4929-1.5S.pdf
Plotis 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Naudojimas General Purpose
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C)
Juostos tipas Double Coated, Double Sided Tinkamumo laikas pradėti Date of Shipment
Tinkamumo laikas 24 Months Serija VHB™ 4929
Pakuotė Bulk Kiti vardai 3M11056
5492915S
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 1.50" (38.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant