44-50-3903-WHITE
3M3M
44-50-3903-WHITE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-50-3903-WHITE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH WHT 44.02"X 50YD
Duomenų lapai: 44-50-3903-WHITE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 446 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
44-50-3903-WHITE specifikacijos
Dalies numeris 44-50-3903-WHITE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 446 pcs Duomenų lapas 44-50-3903-WHITE.pdf
Plotis 44.02" (1.12m) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva White
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Aries Electronics, Inc.
apibūdinimas: SOCKET ADAPTER PLCC TO 44PGA
Sandelyje: 8767 pcs
parsisiųsti: 44-505-111.pdf
RFQ
44-505-110-P
44-505-110-P
Sandelyje: 14077 pcs
parsisiųsti: 44-505-110-P.pdf
RFQ
44-50-3903-RED
44-50-3903-RED
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH RED 44.02"X 50YD
Sandelyje: 335 pcs
parsisiųsti: 44-50-3903-RED.pdf
44-50-3903-BLUE
44-50-3903-BLUE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLU 44.02"X 50YD
Sandelyje: 440 pcs
parsisiųsti: 44-50-3903-BLUE.pdf
apibūdinimas: CONN SOCKET PLCC ZIF 44POS GOLD
parsisiųsti:
44-525
Gamintojai: EAO
apibūdinimas: LAMP ELEMENT FOR BASE MOUNTING
parsisiųsti:
Gamintojai: GC Electronics
apibūdinimas: SOLDER TIP 1/16" CHISEL
parsisiųsti: 44-505-110.pdf
44-50-3903 YELLOW
44-50-3903 YELLOW
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH YLW 44.02"X 50YD
Sandelyje: 402 pcs
parsisiųsti: 44-50-3903 YELLOW.pdf
Gamintojai: GC Electronics
apibūdinimas: SOLDER TIP 1/32" CHISEL
44-50-3903-BLACK
44-50-3903-BLACK
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLK 44.02"X 50YD
Sandelyje: 338 pcs
parsisiųsti: 44-50-3903-BLACK.pdf
44-524
Gamintojai: EAO
apibūdinimas: LAMP ELEMENT FOR FRONT MOUNTING
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus