38104-B018-B0MFL
3M3M
38104-B018-B0MFL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 38104-B018-B0MFL
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas 4POS DISCRETE 18AWG BL/LT GRN
Duomenų lapai: 1.38104-B018-B0MFL.pdf2.38104-B018-B0MFL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
38104-B018-B0MFL specifikacijos
Dalies numeris 38104-B018-B0MFL Gamintojas 3M
apibūdinimas 4POS DISCRETE 18AWG BL/LT GRN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17488 pcs Duomenų lapas 1.38104-B018-B0MFL.pdf2.38104-B018-B0MFL.pdf
Laido tipas Discrete or Ribbon Cable Vielos matuoklis 18-20 AWG
Serija Power Clamp, 381 Eilučių tarpas -
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 38104-B018-B0M FL
38104-B018-B0M FL-ND
38104-B018-B0MFL-ND
38104B018B0MFL
3M12006
JE150293601
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 4 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Closed End
Tvirtinimo tipas Latch Lock Išsamus aprašymas 4 Position Rectangular Self Mating Connector IDC Gold 18-20 AWG
Susisiekimo tipas Non-Gender Specific Susisiekite su Finish Thickness 8.00µin (0.203µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Self Mating
Spalva Blue Kabeliu nutraukimas IDC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
38104-M018-M0MFL
38104-M018-M0MFL
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: 4POS DISCRETE 18AWG BLU/BLU
Sandelyje: 20400 pcs
parsisiųsti: 38104-M018-M0MFL.pdf
RFQ
38102-0018-000 FL
38102-0018-000 FL
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: 2POS LINK W/M CONN FOR 18 AWG