373-CLEAR-72MMX50M
3M3M
373-CLEAR-72MMX50M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 373-CLEAR-72MMX50M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE BOX SEALING 2.83"X 54.7YD
Duomenų lapai: 373-CLEAR-72MMX50M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
373-CLEAR-72MMX50M specifikacijos
Dalies numeris 373-CLEAR-72MMX50M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 7451 pcs Duomenų lapas 373-CLEAR-72MMX50M.pdf
Plotis 2.83" (72.00mm) Naudojimas Packaging, Sealing, Splicing
Storis - atraminis, vežėjas 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm) Storis - lipnus 0.0009" (0.9 mils, 0.023mm)
Storis 0.0025" (2.5 mils, 0.064mm) Temperatūros diapazonas -