372-TAN-72MMX100M
3M3M
372-TAN-72MMX100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 372-TAN-72MMX100M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE BOX SEALING 2.83"X 109.3YD
Duomenų lapai: 372-TAN-72MMX100M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
372-TAN-72MMX100M specifikacijos
Dalies numeris 372-TAN-72MMX100M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 8016 pcs Duomenų lapas 372-TAN-72MMX100M.pdf
Plotis 2.83" (72.00mm) Naudojimas Packaging, Sealing, Splicing
Storis - atraminis, vežėjas 0.0014" (1.4 mils, 0.036mm) Storis - lipnus 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
Storis 0.0022" (2.2 mils, 0.056mm) Temperatūros diapazonas -