369-48MMX50M-CLEAR
3M3M
369-48MMX50M-CLEAR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 369-48MMX50M-CLEAR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
Duomenų lapai: 369-48MMX50M-CLEAR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
369-48MMX50M-CLEAR specifikacijos
Dalies numeris 369-48MMX50M-CLEAR Gamintojas 3M
Galimas kiekis 57908 pcs Duomenų lapas 369-48MMX50M-CLEAR.pdf
Plotis 1.89" (48.00mm) Naudojimas Packaging, Sealing, Splicing
Storis - atraminis, vežėjas 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm) Storis - lipnus 0.0006" (0.6 mils, 0.015mm)
Storis 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm) Temperatūros diapazonas -
Juostos tipas Box Sealing Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija Tartan™ 369
Pakuotė Roll Kiti vardai 00021200615511
369-48MMX50M-CLEAR-ND
3M159019
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 164' (50.0m) 54.7 yds "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Spalva Clear Atsarginis, vežėjas Polypropylene Film
Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Vector Electronics & Technology, Inc.
apibūdinimas: EXTENDER 15/30 CONTACTS
Sandelyje: 4311 pcs
parsisiųsti: 3690-10.pdf
RFQ
369
Gamintojai: Adafruit
apibūdinimas: TERM BLOCK 2.1MM PLUG TO SCREW
Sandelyje: 43666 pcs
parsisiųsti: 369.pdf
RFQ
369
Gamintojai: JKL Components Corporation
apibūdinimas: LAMP INCAN RT-1.75 MIDG SCRW 28V
parsisiųsti: 369.pdf
apibūdinimas: CARD EXTENDERS 50 ES CT GEN PURP
parsisiųsti: 3690-12.pdf
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE RED CAUTION HVLT CABLE 6"
parsisiųsti:
3690-1
apibūdinimas: EXTENDER CARD 3690 W/O CONN AVX
369-48MMX50M-TAN
369-48MMX50M-TAN
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
parsisiųsti: 369-48MMX50M-TAN.pdf
apibūdinimas: CARD EXTENDERS 28 ES CT GEN PURP
369-72MMX100M-TAN
369-72MMX100M-TAN
apibūdinimas: TAPE BOX SEALING 2.83"X 109.3YD
parsisiųsti: 369-72MMX100M-TAN.pdf
3690
apibūdinimas: CARD EXTENDERS 22 ES CT GEN PURP
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: MINIATURE BANANA PLUG BLACK
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: ROUND SPACER #6 PHENOLIC 1/2"
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus