35-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35-50-3903-BLACK
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH BLACK 35"X 50YDS
Duomenų lapai: 35-50-3903-BLACK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 503 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 503 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
35-50-3903-BLACK specifikacijos
Dalies numeris 35-50-3903-BLACK Gamintojas 3M
Galimas kiekis 503 pcs Duomenų lapas 35-50-3903-BLACK.pdf
Plotis 35.00" (889.00mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva Black
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Aries Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN SOCKET SIP 35POS TIN
Sandelyje: 7638 pcs
parsisiųsti: 35-71000-10.pdf
RFQ
35-411
Gamintojai: GC Electronics
apibūdinimas: SWITCH PUSH BUTTON OFF (ON) SPST
Sandelyje: 22957 pcs
parsisiųsti: 35-411.pdf
RFQ
35-3429-BU
35-3429-BU
Gamintojai: GC Electronics
apibūdinimas: SWITCH PUSH SPST-NC 15A 125V
parsisiųsti: 35-3429-BU.pdf
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: 3M ADFLO TURBO ASSEMBLY
Sandelyje: 99 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
parsisiųsti: 35-406-BU.pdf
35-50-3903-BLUE
35-50-3903-BLUE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLUE 35"X 50YDS
Sandelyje: 548 pcs
parsisiųsti: 35-50-3903-BLUE.pdf
Sandelyje: 93 pcs
35-430
apibūdinimas: SWITCH PUSH SPST-NO 6A 125V
35-50-3903-WHITE
35-50-3903-WHITE
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH WHITE 35"X 50YDS
Sandelyje: 421 pcs
parsisiųsti: 35-50-3903-WHITE.pdf
apibūdinimas: SWITCH PUSH SPST-NC 6A 125V
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus