33-50-3903-WHITE
3M3M
33-50-3903-WHITE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 33-50-3903-WHITE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH WHITE 33"X 50YDS
Duomenų lapai: 33-50-3903-WHITE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 512 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 512 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
33-50-3903-WHITE specifikacijos
Dalies numeris 33-50-3903-WHITE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 512 pcs Duomenų lapas 33-50-3903-WHITE.pdf
Plotis 33.00" (838.20mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva White
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Tallysman Wireless
apibūdinimas: ANT GPS/GLONASS/SBAS 3V CMOS
Sandelyje: 535 pcs
parsisiųsti: 33-5340-03-10.pdf
RFQ
Gamintojai: Tallysman Wireless
apibūdinimas: ANT GPS/GLONASS/SBAS 5V RS232