31-50-3903-WHITE
3M3M
31-50-3903-WHITE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 31-50-3903-WHITE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH WHITE 31"X 50YDS
Duomenų lapai: 31-50-3903-WHITE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 555 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 555 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
31-50-3903-WHITE specifikacijos
Dalies numeris 31-50-3903-WHITE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 555 pcs Duomenų lapas 31-50-3903-WHITE.pdf
Plotis 31.00" (787.40mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva White
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
31-5137-RFX
31-5137-RFX
Gamintojai: Amphenol Connex (Amphenol RF)
apibūdinimas: CONN BNC PLUG STR 50 OHM PUSH
Sandelyje: 45480 pcs
parsisiųsti: 31-5137-RFX.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN BNC RCPT STR 75 OHM PCB
Sandelyje: 32664 pcs
parsisiųsti: 31-5329-71RFX.pdf
RFQ
Gamintojai: EAO
apibūdinimas: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN LL 1
parsisiųsti:
Gamintojai: EAO
apibūdinimas: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN LL 2
parsisiųsti:
parsisiųsti: 31-5369.pdf
31-50-3903-BLUE
31-50-3903-BLUE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLUE 31"X 50YDS
Sandelyje: 576 pcs
parsisiųsti: 31-50-3903-BLUE.pdf
apibūdinimas: CONN BNC RCPT STR 50 OHM PCB
parsisiųsti: 31-5329.pdf
31-50-3903-GREY
31-50-3903-GREY
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH GRAY 31"X 50YDS
Sandelyje: 637 pcs
parsisiųsti: 31-50-3903-GREY.pdf
31-50-3903-BLACK
31-50-3903-BLACK
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLACK 31"X 50YDS
Sandelyje: 547 pcs
parsisiųsti: 31-50-3903-BLACK.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus