305-48MMX50M-CLEAR
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 305-48MMX50M-CLEAR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
Duomenų lapai: 305-48MMX50M-CLEAR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
305-48MMX50M-CLEAR specifikacijos
Dalies numeris 305-48MMX50M-CLEAR Gamintojas 3M
Galimas kiekis 40766 pcs Duomenų lapas 305-48MMX50M-CLEAR.pdf
Plotis 1.89" (48.00mm) Naudojimas Sealing
Storis - atraminis, vežėjas 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm) Storis - lipnus 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
Storis 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm) Temperatūros diapazonas -
Juostos tipas Box Sealing Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija Tartan™ 305
Pakuotė Roll Kiti vardai 00021200423185
305-48MMX50M-CLEAR-ND
30548MMX50MCLEAR
3M158828
XG700006214
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 164' (50.0m) 54.7 yds "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Spalva Clear Atsarginis, vežėjas Polypropylene Film
Klijai Acrylic
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
305-48MMX100M-CLEAR
305-48MMX100M-CLEAR
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE BOX SEALING 1.89"X 109.3YD
Sandelyje: 32707 pcs
parsisiųsti: 305-48MMX100M-CLEAR.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: INSULATED TERMINAL RECEPTACLE
Sandelyje: 301360 pcs
parsisiųsti: 305-43-001-30-010800.pdf
RFQ
305-72MMX914M-CLEAR
305-72MMX914M-CLEAR
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE BOX SEALING 2.83"X 1000YD
parsisiųsti: 305-72MMX914M-CLEAR.pdf
apibūdinimas: TAPE BOX SEALING 1.89"X 1000YD
parsisiųsti: 305-48MMX914M-CLEAR.pdf
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: ADAPTER TRS BKHD JACK - SMA JACK
parsisiųsti: 305-1932.pdf
Gamintojai: ebm-papst Inc.
apibūdinimas: M-8 INT. TOOTH WSHR
parsisiųsti:
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: MOUNT RECT CAPACITORS 0.350"