24-50-3903-WHITE
3M3M
24-50-3903-WHITE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-50-3903-WHITE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH WHITE 24"X 50YDS
Duomenų lapai: 24-50-3903-WHITE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 727 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 727 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
24-50-3903-WHITE specifikacijos
Dalies numeris 24-50-3903-WHITE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 727 pcs Duomenų lapas 24-50-3903-WHITE.pdf
Plotis 24.00" (609.60mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max