2364-48MMX55M
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2364-48MMX55M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE MASKING TAN 1.89"X 60YDS
Duomenų lapai: 2364-48MMX55M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
2364-48MMX55M specifikacijos
Dalies numeris 2364-48MMX55M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 11292 pcs Duomenų lapas 2364-48MMX55M.pdf
Plotis 1.89" (48.00mm) Naudojimas General Purpose
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 300°F (149°C) - 30 minutes