231-24MM-55M
3M3M
231-24MM-55M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 231-24MM-55M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE MASKING TAN 15/16"X 60YDS
Duomenų lapai: 231-24MM-55M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
36 pcs
  • Pranešimas
231-24MM-55M specifikacijos
Dalies numeris 231-24MM-55M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 8664 pcs Duomenų lapas 231-24MM-55M.pdf
Plotis 0.94" (24.00mm) 15/16" Naudojimas Paint Masking
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0076" (7.6 mils, 0.193mm) Temperatūros diapazonas 300°F (149°C) - 30 minutes
Juostos tipas Masking Tinkamumo laikas pradėti Date of Shipment
Tinkamumo laikas 12 Months Serija Scotch® 231
Pakuotė Roll Kiti vardai 0 00 21200 03777 1
23124MM55M
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 180' (55.0m) 60 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva Tan
Atsarginis, vežėjas Crepe Paper, Treated Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
231-20
Gamintojai: CNC Tech
apibūdinimas: CONN SOCKET PLCC 20POS GOLD
Sandelyje: 112416 pcs
parsisiųsti: 231-20.pdf
RFQ
231-44
Gamintojai: CNC Tech
apibūdinimas: CONN SOCKET PLCC 44POS GOLD