2306-5121-TG
3M3M
2306-5121-TG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2306-5121-TG
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas PIN STRIP HEADER 6 PIN RIGHT ANG
Duomenų lapai: 2306-5121-TG.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
2306-5121-TG specifikacijos
Dalies numeris 2306-5121-TG Gamintojas 3M
Galimas kiekis 150222 pcs Duomenų lapas 2306-5121-TG.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija 2300 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 00051115583063
SE008018613
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Thermoplastic, Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.242" (6.14mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.110" (2.79mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.230" (5.84mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 10.0µin (0.25µm) Susisiekite su Finish - paštu Tin-Lead
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2306-5211-TG
2306-5211-TG
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: PIN STRIP HEADER 6 PIN RIGHT ANG
Sandelyje: 183350 pcs
parsisiųsti: 2306-5211-TG.pdf
RFQ
2306-5121-TB
2306-5121-TB
Gamintojai: 3M
Sandelyje: 82891 pcs
parsisiųsti: 2306-5121-TB.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN HEADER 6POS STR .230" GOLD
parsisiųsti: 2306-6111-TG.pdf
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: TERM TURRET DOUBLE L=2.64MM
parsisiųsti: 2306-4-00-44-00-00-07-0.pdf
apibūdinimas: CONN STRIP HDR
parsisiųsti:
Gamintojai: Techspray
apibūdinimas: SUPER-TIP FOAM SWAB
parsisiųsti: 2306-50.pdf
apibūdinimas: PIN STRIP HEADER 6 PIN STRAIGHT
parsisiųsti: 2306-6111-TB.pdf
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: TERM TURRET DBL
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus