2214-96MMX55M
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2214-96MMX55M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas MASKING TAPE PAPER 96MM X 55M
Duomenų lapai: 2214-96MMX55M.pdf
  • Pranešimas
2214-96MMX55M specifikacijos
Dalies numeris 2214-96MMX55M Gamintojas 3M
apibūdinimas MASKING TAPE PAPER 96MM X 55M "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5312 pcs Duomenų lapas 2214-96MMX55M.pdf
Storis - atraminis, vežėjas - Storis 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Terminis varža Crepe Paper Juostos plotis - maks -
Juostos tipas 150°F (66°C) - 30 minutes Tape Included Masking
Ekranavimas 180' (55.0m) 60 yds Serija 2214
Sraigtinis dydis Rubber RoHS statusas Roll
Kiti vardai 00021200481192
221496MMX55M
Medžiagos storis 3.78" (96.00mm)
Gamintojo kodas 2214-96MMX55M apibūdinimas MASKING TAPE PAPER 96MM X 55M