20MMX284MM-8810-STRIPS
3M3M
20MMX284MM-8810-STRIPS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20MMX284MM-8810-STRIPS
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas THERM PAD 284MMX20MM WHITE
Duomenų lapai: 20MMX284MM-8810-STRIPS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
20MMX284MM-8810-STRIPS specifikacijos
Dalies numeris 20MMX284MM-8810-STRIPS Gamintojas 3M
Galimas kiekis 4172 pcs Duomenų lapas 20MMX284MM-8810-STRIPS.pdf
Naudojimas - Įveskite Transfer Tape
Storis 0.0098" (0.250mm) Terminis varža -
Šilumos laidumas 0.6 W/m-K Figūra Rectangular
Serija 8810 Kontūrai 284.00mm x 20.00mm
Kiti vardai 20MMX284MM-10-8810
20MMX284MM8810STRIPS
3M12010
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Acrylic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad White 284.00mm x 20.00mm Rectangular Adhesive - Both Sides