19-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 19-50-3903-BLACK
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH BLACK 19"X 50YDS
Duomenų lapai: 19-50-3903-BLACK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 896 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 896 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
19-50-3903-BLACK specifikacijos
Dalies numeris 19-50-3903-BLACK Gamintojas 3M
Galimas kiekis 896 pcs Duomenų lapas 19-50-3903-BLACK.pdf
Plotis 19.00" (482.60mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva Black
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: EAO
apibūdinimas: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN LL 1
Sandelyje: 7467 pcs
parsisiųsti:
RFQ
19-50-3903-BLUE
19-50-3903-BLUE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLUE 19"X 50YDS
Sandelyje: 960 pcs
parsisiųsti: 19-50-3903-BLUE.pdf
RFQ
19-562
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SKT IMP UNV 3/8DR 6PT 3/8
Sandelyje: 2861 pcs
parsisiųsti:
19-564
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SKT IMP UNV 3/8DR 6PT 7/16
Gamintojai: EAO
parsisiųsti: 19-471.035.pdf
apibūdinimas: ILLUMINATED PUSHBUTTON MOM LL 1N
apibūdinimas: SKT IMP UNV 3/8DR 6PT 1/2
19-50-3903-WHITE
19-50-3903-WHITE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH WHITE 19"X 50YDS
Sandelyje: 927 pcs
parsisiųsti: 19-50-3903-WHITE.pdf
apibūdinimas: SKT IMP 3/8DR 6PT UNV 9/16
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus