16-50-3903-WHITE
3M3M
16-50-3903-WHITE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 16-50-3903-WHITE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH WHITE 16"X 50YDS
Duomenų lapai: 16-50-3903-WHITE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 981 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 981 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
16-50-3903-WHITE specifikacijos
Dalies numeris 16-50-3903-WHITE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 981 pcs Duomenų lapas 16-50-3903-WHITE.pdf
Plotis 16.00" (406.40mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva White
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
16-50-3903-BLUE
16-50-3903-BLUE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLUE 16"X 50YDS
Sandelyje: 984 pcs
parsisiųsti: 16-50-3903-BLUE.pdf
RFQ
16-513-10T
16-513-10T
Gamintojai: Aries Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN SOCKET SIP 16POS GOLD
Sandelyje: 63184 pcs
parsisiųsti: 16-513-10T.pdf
RFQ
Gamintojai: Kester
apibūdinimas: SOLDER SOLID WIRE .062" 5LB SPL
Sandelyje: 549 pcs
parsisiųsti: 16-5050-0062.pdf
16-500S-W
16-500S-W
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN RING CIRC 4AWG #1/2 CRIMP
Sandelyje: 76116 pcs
parsisiųsti: 16-500S-W.pdf
16-50-3903-YELLOW
16-50-3903-YELLOW
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH YLW 16"X 50YDS
parsisiųsti: 16-50-3903-YELLOW.pdf
16-4823-90C
16-4823-90C
apibūdinimas: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
parsisiųsti: 16-4823-90C.pdf
16-50-3903-BLACK
16-50-3903-BLACK
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLACK 16"X 50YDS
Sandelyje: 934 pcs
parsisiųsti: 16-50-3903-BLACK.pdf
parsisiųsti: 16-4822-90C.pdf
16-50
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED 800VA CHAS MOUNT
Sandelyje: 340 pcs
parsisiųsti: 16-50.pdf
Gamintojai: Kester
apibūdinimas: SOLDER SOLID WIRE .125" 5LB SPL
Sandelyje: 575 pcs
Gamintojai: Conec
apibūdinimas: 25P COVERED SCREEN CAP
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus