15-50-3903-WHITE
3M3M
15-50-3903-WHITE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15-50-3903-WHITE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH WHITE 15"X 50YDS
Duomenų lapai: 15-50-3903-WHITE.pdf
  • Pranešimas
15-50-3903-WHITE specifikacijos
Dalies numeris 15-50-3903-WHITE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 1014 pcs Duomenų lapas 15-50-3903-WHITE.pdf
Plotis 15.00" (381.00mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva White
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Susiję produktai
15-50-3903-BLACK
15-50-3903-BLACK
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLACK 15"X 50YDS
Sandelyje: 1092 pcs
parsisiųsti: 15-50-3903-BLACK.pdf
RFQ
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: CONN HEADER 20POS .100 VERT GOLD
Sandelyje: 58113 pcs
parsisiųsti: 15-47-7620.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN HEADER 6POS .156 PWR SUPPLY
parsisiųsti: 15-48-0106.pdf
15-58-W
15-58-W
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN RING CIRC 6AWG #5/8 CRIMP
parsisiųsti: 15-58-W.pdf
Gamintojai: Kester
apibūdinimas: SOLDER SOLID WIRE .050" 4LB SPL
Sandelyje: 323 pcs
15-50-3903-BLUE
15-50-3903-BLUE
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLUE 15"X 50YDS
parsisiųsti: 15-50-3903-BLUE.pdf
15-500S-W
15-500S-W
apibūdinimas: CONN RING CIRC 6AWG #1/2 CRIMP
parsisiųsti: 15-500S-W.pdf
15-555
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SET SKT STD 1/2DR 12PT 15PC
Sandelyje: 583 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN 40POS 2.54MM HEADER VERT
15-510
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SET SKT 1/2DR 30PC
Sandelyje: 195 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN RING CIRC 6AWG #5/16 CRIMP
parsisiųsti: 15-56-W.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus