14-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 14-50-3903-BLACK
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH BLACK 14"X 50YDS
Duomenų lapai: 14-50-3903-BLACK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
14-50-3903-BLACK specifikacijos
Dalies numeris 14-50-3903-BLACK Gamintojas 3M
Galimas kiekis 1037 pcs Duomenų lapas 14-50-3903-BLACK.pdf
Plotis 14.00" (355.60mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva Black
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: EAO
apibūdinimas: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN LL 1
Sandelyje: 4796 pcs
parsisiųsti:
RFQ
14-4820-90C
14-4820-90C
Gamintojai: Aries Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
Sandelyje: 13314 pcs
parsisiųsti: 14-4820-90C.pdf
RFQ
Gamintojai: EAO
apibūdinimas: SELECTOR SWITCH 2 POSITIONS MOM
parsisiųsti:
Gamintojai: Interlink Electronics
apibūdinimas: MINI JOYSTICK PAD
parsisiųsti: 14-48864.pdf
14-50-3903-WHITE
14-50-3903-WHITE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH WHITE 14"X 50YDS
parsisiųsti: 14-50-3903-WHITE.pdf
parsisiųsti: 14-473.036.pdf
apibūdinimas: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN LL 2
14-50-3903-BLUE
14-50-3903-BLUE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLUE 14"X 50YDS
parsisiųsti: 14-50-3903-BLUE.pdf
parsisiųsti: 14-4823-90C.pdf
14-500S-W
14-500S-W
apibūdinimas: CONN RING CIRC 8AWG #1/2 CRIMP
parsisiųsti: 14-500S-W.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus