12X12-6-4936
3M3M
12X12-6-4936 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12X12-6-4936
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DBL COATED GRAY 12"X 12"
Duomenų lapai: 1.12X12-6-4936.pdf2.12X12-6-4936.pdf3.12X12-6-4936.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
12X12-6-4936 specifikacijos
Dalies numeris 12X12-6-4936 Gamintojas 3M
apibūdinimas TAPE DBL COATED GRAY 12"X 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3737 pcs Duomenų lapas 1.12X12-6-4936.pdf2.12X12-6-4936.pdf3.12X12-6-4936.pdf
Plotis 12.00" (304.80mm) Naudojimas General Purpose
Storis - atraminis, vežėjas 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm) Storis - lipnus 0.0220" (22.0 mils, 0.559mm)
Storis 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C)
Juostos tipas Double Coated, Double Sided Tinkamumo laikas pradėti Date of Shipment
Tinkamumo laikas 24 Months Serija VHB™ 4936
Pakuotė Bulk Kiti vardai 12X1264936
3M9835
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 12.00" (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant