12-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12-50-3903-BLACK
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH BLACK 12"X 50YDS
Duomenų lapai: 12-50-3903-BLACK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
12-50-3903-BLACK specifikacijos
Dalies numeris 12-50-3903-BLACK Gamintojas 3M
Galimas kiekis 1330 pcs Duomenų lapas 12-50-3903-BLACK.pdf
Plotis 12.00" (304.80mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max